Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні представила міжнародний досвід створення та експлуатації індустріальних парків країн Східного партнерства на Міжнародному інвестиційному форумі "Тернопільська область Інвест - 2018"

RDPA presented on International Experience of Creation and Operation of Industrial Parks in the Countries of Eastern Partnership at International Investment Forum “Ternopil Region Invest – 2018”

25-26 травня 2018 року відбувся Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018», спрямований на демонстрацію існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних галузей економіки Тернопільської області, розбудову в регіоні дієвої системи державно-приватного партнерства.

У форумі взяли участь представники близько тридцяти країн, посли та консули іноземних держав в Україні, а також офіційні делегації, які приїхали для налагодження партнерських відносин.

Важливою подією під час форуму стало підписання меморандуму по реалізації пілотного проекту щодо розвитку інституційної спроможності Тернопільської області в залученні інвестицій. Меморандум окреслює співпрацю між Тернопільською ОДА, Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» та UkraineInvest – Офісу із залучення та підтримки інвестицій задля напрацювання успішного досвіду у створенні передумов для залучення інвестицій.

Меморандум підписали голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Маттіас Моргнер і заступник директора UkraineInvest Уляна Хромяк.

Напередодні, у рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST 2018» з метою ознайомлення із туристичним потенціалом регіону відбувся круглий стіл за участі директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Воляник Г.М., представників офісу залучення інвестицій «UkraineInvest» та Програми «U-LEAD з Європою»: радника з питань планування та координації регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Федюка В.М., радника з питань регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Стівена Таппера та експерта з питань залучення інвестицій Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Душана Кулки. Після круглого столу гості оглянули краєвиди та історичні пам’ятки м. Заліщики та урочища «Червоне».

Support to UkraineInvest in the development of institutional capacity for attracting of FDI at the regional level: Ternopil oblast

 

Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Теги: