Фахівці Групи радників та Директорату регіонального розвитку Мінрегіону провели дискусію на тему «Як впроваджувати державну регіональну політику у контексті децентралізації»

Discussion "How to implement a National Policy in a decentralised way?"

10 квітня 2019 року фахівці Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» і Директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провели дискусію на тему «Як впроваджувати державну регіональну політику у контексті децентралізації».

На початку дискусії своє бачення ключових підходів до впровадження політики виклав Грехем Медоуз, міжнародний експерт Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», в минулому Генеральний директор Директорату політики регіонального та міського розвитку ЄС (DG REGIO). Він зосередив увагу учасників на тому, що впровадження політики регіонального розвитку відбувається через реалізацію проектів і що саме на якість проектів та їх відповідність стратегії потрібно звертати увагу у першу чергу.

При цьому необхідно пам’ятати, що проекти повинні бути націлені на сталий, гармонійний, збалансований та інтегрований розвиток громад; сприяти залученню інвестицій і створенню нових робочих місць; розвитку інфраструктури і розширенню послуг; захисту навколишнього середовища і підвищенню рівня згуртованості. Відбір проектів повинен відбуватись прозоро на основі чітких критеріїв, які будуть стимулювати появу якісних проектів.

Під час подальшої дискусії учасники обговорили наявні досягнення, а також проблемні моменти, які спостерігаються під час відбору проектів регіонального розвитку і впливають на впровадження державної регіональної політики в Україні у контексті реформи децентралізації.

 

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Теги: