Група радників у Дніпрі провела навчальний семінар з підготовки проектів державно-приватного партнерства, в якому взяли участь фахівці з регіонального розвитку Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Сумської областей

RDPA in Dnipro held a training workshop on preparation of public-private partnership projects for regional development stakeholders of Dnipropetrovsk, Zaporizhzhya, Mykolayiv, Sumy regions

4 грудня 2019 року у Дніпрі Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» спільно з Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством (DIA) провела навчальний семінар «Підготовка проєктів державно-приватного партнерства».

На початку семінару з вітальним словом виступили Маттіас Моргнер, керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою»; Володимир Тюрін, заступник голови Дніпропетровської обласної ради; Валентина Затишняк, директорка Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA). Вони визначили роль інвестицій у регіональному розвитку і наголосили на важливості використання методології державно-приватного партнерства у сучасних економічних умовах.

У подальших виступах експерти Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк, Тарас Бойчук, Андрюс Сяюдініс, Людас Прюсайтіс і Юлія Сваткова розкрили сутність проєктів державно-приватного партнерства і навели приклади їх успішної реалізації в Україні і за кордоном. Особливу зацікавленість учасників семінару викликали питання практичної підготовки і реалізації проєктів ДПП: процес формування проектної ідеї, розробки попереднього техніко-економічного обґрунтування, процедури організаційного забезпечення пошуку приватних партнерів для реалізації проєктів ДПП.

Ці питання знайшли висвітлення у виступах Ольги Сегер, начальника управління комунальної власності Трускавецької міської ради; Анастасії Шуби, в.о. директора Агенції з питань підтримки ДПП при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, а також у коментарях експертів Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», які вони надавали на запитання учасників.

У семінарі взяли участь фахівці з регіонального розвитку не тільки Дніпропетровської, а й Запорізької областей, які виявили велику зацікавленість щодо ДПП – це дає підстави не тільки вважати що розглянутий досвід розробки і реалізації проектів державно-приватного партнерства здобуде широке розповсюдження, а й очікувати на появу нових проєктів ДПП в у цих регіонах вже найближчим часом.

Довідково:

Ознайомитися з документами, що висвітлюють досвід, накопичений представниками проєктних команд та консультантами Програми «U-LEAD з Європою», що працювали над підготовкою та впровадженням пілотних проєктів ДПП в містах Трускавець, Тростянець, Долина, Житомир, Шацьк та Тернопіль можна за посиланням

Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Теги: