Відеоконференція «Впровадження нової державної регіональної політики в Україні: синергія співпраці агенцій регіонального розвитку і засобів масової інформації; конкурс публікацій у ЗМІ»

Videoconference "Implementation of the new state regional policy in Ukraine: synergy of cooperation between regional development agencies and mass media. Сompetition of articles on state regional policy"

12.04.2018 Всеукраїнська мережа фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ, Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» і мережа Агенцій регіонального розвитку провела телеконференцію з громадськими активістами, представниками органів місцевого самоврядування і засобів масової інформації усіх регіонів України, на якій було оголошено про початок проведення Конкурсу публікацій про впровадження державної регіональної політики в Україні.

Під час телеконференції виступили: керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк, радник із законодавчого забезпечення нової державної регіональної політики Анатолій Ткачук, радник з питань координації та планування регіонального розвитку Василь Федюк, які розповіли про ключові складові нової державної регіональної політики в Україні і роль ЗМІ у відображенні процесів впровадження нової державної регіональної політики в Україні.

Радник з питань комунікацій та поінформованості у сфері регіональної політики, координатор Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ Олександр Дудка розповів про ініціативу мережі РЕГІОНЕТ: проведення конкурсу публікацій, що ґрунтуються на матеріалах, підготовлених за участі провідних фахівців Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою».

Учасники телеконференції мали змогу отримати кваліфіковані відповіді фахівців Групи радників на запитання щодо законодавчого забезпечення нової державної регіональної політики та інституційне забезпечення регіонального розвитку. Ця інформація, а також додаткові матеріали, які надала Групи радників, повинні стати підгрунтям для підготовки і подальшої публікації в регіональних ЗМІ статей щодо впровадження державної регіональної політики в Україні.

Під час серії запитань щодо умов конкурсу учасники телеконференції отримали детальну інформацію про «Положення про конкурс публікацій», розмір грошових призів переможцям і можливість участі у конкурсі авторів, які не є журналістами.

Виходячи з того, що до участі у Конкурсі допускаються матеріали, опубліковані у друкованих ЗМІ в період з 12.04.2018 р. до 20.06.2018 р. і вже 6.07.2018 р. переможці отримають грошові винагороди, учасники телеконференції вирішили якнайшвидше включитись у підготовку статей.

Із свого боку мережа РЕГІОНЕТ запропонувала додаткову мотивацію для редакцій друкованих ЗМІ публікувати статті про впровадження державної регіональної політики: у червневому номері журналу «Стратегія розвитку» буде опубліковано фотографії головних редакторів і візитівки усіх друкованих ЗМІ, які готові публікувати статті про впровадження державної регіональної політики.

 

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
Теги: