У Тернополі Група радників спільно з Тернопільською обласною державною адміністрацією та Тернопільською агенцією регіонального розвитку провели дводенний семінар з питань залучення інвестицій в об'єднані громади

In Ternopil RDPA jointly with Ternopilska Oblast State Administration and Ternopil Regional Development Agency organized and deliver a two-day workshop on investment attraction to amalgamated hromadas

 Більше фото

В рамках візиту у Тернопільську область представники Групи радників провели зустріч з головою облдержадміністрації Степаном Барною та директором департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Галиною Воляник.

«Попередньо ми також визначили країни, які є цільовими для Тернопільської області. Це Німеччина, Польща та ряд інших. На обласному рівні з вашого боку є максимальне сприяння та готовність до співпраці. І така позиція – це велика перевага Тернопільської області», – підкреслив Василь Федюк, Радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою».

У свою чергу голова ОДА Степан Барна подякував представникам програми U-LEAD з Європою та голові правління Німецько-української промислово-торговельної палати Александру Маркусу, який також був на зустрічі, за сприяння та допомогу у реалізації багатьох проектів. Й висловив сподівання, що співпраця продовжиться й надалі і буде плідною та результативною: «Я вдячний за те, що ви робите для нашої області й сподіваюся, що співпраця продовжиться й надалі і буде плідною та результативною».

Мета діяльності представників Програми «U-LEAD з Європою» в області:
- підготовка інвестиційних майданчиків в регіоні,
- залучення інвесторів,
- аналіз секторів та галузей, які здатні залучити прямі іноземні інвестиції.

Джерело

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Теги: