Група радників та Трускавецька міська рада провели презентацію проекту державно-приватного партнерства «Центр малоінвазивної хірургії»

RDPA and Truskavets City Council conducted presentation of the PPP project «Center for Invasive Surgery»

Керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Маттіас Моргнер та радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників Василь Федюк 22 березня 2019 року представили в Трускавецькій міській раді проект державно-приватного партнерства «Центр малоінвазивної хірургії». У заході, крім експертів Програми «U-LEAD з Європою», взяли участь депутати та працівники Трускавецької міської ради, представники органів виконавчої влади, суб’єктів підприємницької діяльності та громадськості.

 Після загального представлення проекту створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології) відбулась дискусія щодо подальших кроків по залученню до реалізації проекту приватного партнера, а також жваве обговорення перспектив перетворення Трускавця на центр висоякісних медичних послуг і наукових розробок у сфері малоінвазивної хірургії. Усі учасники виявили величезну зацікавленість в інноваційному розвитку міста і тих можливостях, які відкриє для цього створення Центру - адже окрім сучасних методів лікування пацієнтів шляхом малоінвазивної хірургії, діяльність Центру передбачає налагодження наукової та практичної співпраці з провідними університетськими клініками та лікувальними закладами України та інших країн різної форми власності. Очікується, що така співпраця дозволить брати участь у реалізації міжнародних проектів, спрямованих на удосконалення малоінвазивної допомоги; сприятиме виконанню спільних науково-дослідних проектів, клінічних досліджень; проведенню науково-практичних конференцій та семінарів з метою наближення існуючих підходів надання допомоги до сучасних стандартів світової медицини.

Проведення презентації проекту 22 березня стало підгрунтям для прийняття вже 26 березня сесією Трускавецької міської ради рішення про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології) по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці».

 

ЗМІ про проект:

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Теги: