У Трускавці планують втілити проект державно-приватного партнерства в сфері охорони здоров'я. На третьому поверсі міської лікарні є приміщення, що пустує близько 15 років; його не використовують, але опалювати та утримувати це приміщення лікарні таки доводиться. В цьому приміщенні планується створити центр малоінвазивної хірургії.
У Житомирі обговорювали питання залучення додаткових інвестицій в економіку області. Дискусії за участю представників Програми «U-LEAD з Європою», членів Ради інвесторів, представників бізнесу, облдержадміністрації, освітніх закладів, органів місцевого самоврядування проходили у форматі «World Cafe».
WORLD CAFÉ: 6 столів і за кожним по 6 учасників, серед них бізнесмени та представники влади. Протягом 3 раундів учасники змінюватимуть своє місце, і наступне завдання будуть виконувати уже з іншою командою.
Як збільшити інвестиції в економіку Житомирської області, чим зацікавити інвесторів та який потенціал має наша область, обговорювали у рамках панельної дискусії між громадськими діячами, представниками бізнесу та влади області.
Обговорення ситуації із законодавчим забезпеченням завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, законопроектів, що потребують невідкладного ухвалення, ризиків від новацій Держбюджету України на 2019 рік.
Міністерство у справах ветеранів спільно з групою радників з підтримки впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» організувало проведення навчального тренінгу з управління проектним циклом для представників ветеранських організацій з усіх регіонів України.
Мета посібника – дати рекомендації щодо раціонального формування простору відповідно до потреб громади, враховуючи існуючі місцеві економічні та соціальні умови, зберігаючи екологічні, культурні та ландшафтні цінності.
Об'єднані територіальні громади мають розробляти документацію з просторового планування для повноцінної реалізації стратегій свого розвитку, сприяння бізнесу та залученню інвестицій.
Експерти з питань залучення інвестицій Програми «U-LEAD з Європою» Душан Кулка та Василь Федюк представили міській раді міста Чортків експертний висновок та концептуальний дизайн створення і функціонування індустріального парку «Чортків-Захід».
30 жовтня відбулась презентація нових інструментів для залучення інвестицій на Тернопільщину. Ключовою темою обговорення стало представлення пілотного проекту "Розвиток інституційної спроможності в залученні інвестицій на регіональному рівні: Тернопільська область", метою якого є створення умов для розвитку економіки області та залучення інвестицій.
Аграрний, харчовий, автомобільний і енергетичний сектори – є найпривабливішими у нашій області для залучення інвестицій. До цих висновків прийшли спеціалісти Групи радників Програми «U-LEAD з Європою».
Експерти Програми «U-LEAD з Європою» розробили інструментарій для залучення інвестицій у Тернопільську область. У якості пріоритетних галузей розглядаються аграрна та харчова промисловість, інформаційні технології, енергетика.
Громади мають вкладати кошти у свій економічний розвиток, залучати малий та середній бізнес і стимулювати його створювати робочі місця, аби за рахунок податків обслуговувати потреби населення. Про це на п'ятому засіданні Робочої групи Комітету регіонів ЄС-Україна з питань децентралізації сказав керівник Групи радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк
У Трускавецькій міській раді презентували техніко-економічне обгрунтування проекту створення центру малоінвазивної хірургії в Тростянецькій міській лікарні.
Аби допомогти місту Чортків залучити іноземних інвесторів шляхом створення індустріального парку у західній промисловій зоні («Green field»), до міста завітали експерти Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк та Душан Кулка, а також представники Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні.
Про особливості фінансування проектів розвитку за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку розповів Юрій Третяк у програмі "Підсумки тижня".
Радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк розповів про про залучення інвестицій в об'єднані громади, можливості ОТГ щодо формування інвестиційного клімату та розбудови малого й середнього бізнесу.
Участь у "дітній школі" беруть понад 150 представників з 20 областей - землевпорядники й архітектори ОТГ та райдерждміністрацій, голови об'єднаних територіальних громад, а також незалежні експерти.
У рамках реалізації Проекту «Розвиток інституційної спроможності в залученні інвестицій на регіональному рівні: Тернопільська область» місто Чортків відвідали експерти Програми “U-LEAD з Європою” – Василь Федюк та Душан Кулка.
Анатолій Ткачук про стратегію розвитку Баранівської ОТГ, нові напрямки для розвитку місцевої економіки і зайнятості, роль місцевого самоврядування, та Проект «Молодіжний кластер органічного розвитку Баранівської міської ОТГ».
JLIB_HTML_PAGE_CURRENT_OF_TOTAL