Група радників провела круглий стіл «Реалізація проєктів ДПП на місцевому рівні – досвід, уроки, рекомендації» за участі представників Агентства з питань підтримки ДПП, центральних органів виконавчої влади та асоціацій місцевого самоврядування

RDPA organized round table «Implementation of public-private partnership projects at local level - lessons learned and recommendations» for representatives of PPP Agency, central executive bodies and local government associations

9 грудня 2019 року Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» провела круглий стіл «Реалізація проєктів ДПП на місцевому рівні – досвід, уроки, рекомендації» за участі представників Агентства з питань підтримки державно-приватного партнерства, центральних органів виконавчої влади та асоціацій місцевого самоврядування.

Відкрив дискусію керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк, який розповів про діяльність фахівців Групи радників з впровадження ДПП в Україні. Він відзначив, що отримання практичних результатів в сфері ДПП вимагало значних зусиль і скоординованої роботи експертів і представників органів місцевого самоврядування.

Юлія Скубак, заступник директора департаменту залучення інвестицій Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, розповіла про нові можливості, які надає прийнятий 3 жовтня 2019 року Закон України «Про концесію» – адже цей Закон визначає правові, фінансові та організаційні засади реалізації проектів модернізації інфраструктури та підвищення якості суспільно значущих послуг. Вона також відзначила, що питання оновлення законодавства в сфері ДПП є дуже актуальним напрямком діяльності Мінекономіки.

Анастасія Шуба, в.о. директора Агенції з питань підтримки ДПП розпочала свій виступ з представлення членів своєї команди, після чого зазначила, що Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» провела величезний обсяг робіт для того, щоб довести проєкт ДПП у Трускавці до впровадження. Плани Агенції на наступний рік включають подальшу методичну підтримку розпочатих Групою радників проєктів, а також ініціалізацію більш масштабних проєктів ДПП, які зможуть зацікавити Міжнародну фінансову корпорацію та Світовий Банк.

У подальших виступах експерти Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Андрюс Сяюдініс, Людас Прюсайтіс, Тарас Бойчук, Юлія Сваткова, Артем Хорошун і Анна Валенса розкрили сутність проєктів державно-приватного партнерства і навели приклади їх успішної реалізації в Україні та за кордоном. При цьому особливу увагу учасників конференції викликали питання взаємодії і співпраці під час підготовки і реалізації проєктів ДПП. Модератором дискусії виступав Василь Федюк, радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», який доклав чимало зусиль для впровадження проєктів ДПП у пілотних містах.

Довідково:

Ознайомитися з документами, що висвітлюють досвід, накопичений представниками проєктних команд та консультантами Програми «U-LEAD з Європою», що працювали над підготовкою та впровадженням пілотних проєктів ДПП в містах Трускавець, Тростянець, Долина, Житомир, Шацьк та Тернопіль можна за посиланням

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Теги: