Група радників спільно з Житомирською обласною радою та Агенцією регіонального розвитку Житомирської області організували експертну дискусію щодо створення індустріальних парків та покращення інвестиційної привабливості Житомирської області

RDPA jointly with Zhytomyr Oblast Council and Zhytomyr Regional Development Agency organized expert discussion on the improvement of industrial parks creation and investment attractiveness of Zhytomyr oblast

23 грудня 2019 року у Житомирській обласній раді відбулась презентація концепцій індустріальних парків в селищі Іванівка та місті Малин, які були розроблені за допомоги Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою».

У заході разом з фахівцями Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації взяли участь представники органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадського сектору.

Радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк розповів учасникам презентації про складові системного підходу до залучення інвестицій і важливість створення індустріальних парків, які не тільки забезпечують сприятливі умови для приходу інвесторів в регіон, а й скорочують терміни реалізації інвестиційних проєктів – скорочують «шлях до ринку».

Директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук відмітив, що для створення індустріальних парків в регіоні обрали дві ділянки – у Малині та селищі Іванівка Житомирського району. Перед цим об’їздили понад 20 громад, оглянули більше 30 потенційних ділянок.

Експерт EVON Group Валерій Кирилко презентував концепції створення індустріальних парків у Малині та Іванівці і зазначив, що ділянки є дуже привабливими для розвитку бізнесу – особливо, якщо забезпечити ці ділянки енерго- і газопостачанням, водопостачанням і водовідведенням.

Після завершення презентації концепцій індустріальних парків учасники зібрання обговорили подальші кроки для покращення інвестиційного клімату і залучення прямих інвестицій в економіку Житомирської області.

Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Теги: