Тренінг «Управління проектним циклом»

Training workshop ​on Project Cycle Management

Триденний тренінг з розробки та впровадження проектів для представників обласних органів влади у Полтаві 22-24 листопада є одним із серії тренінгів, які проводять експерти команди з Підтримки впровадження державної регіональної політики в Україні Програми U-LEAD з Європою: радник з розробки та впровадження проектів Вячеслав Топоров та радниця з моніторингу та оцінки проектів Наталя Лукашенко.

На тренінгу в Полтаві зберуться представники шести областей: Київської, Сумської, Кіровоградської, Миколаївської, Чернігівської, Черкаської (разом 15-18 учасників).

Тематика тренінгу охоплює основи проектного менеджменту, аналіз проблематики та пошук проектних ідей, розробку логіки впровадження проекту, логіко-структурну матрицю, розробку бюджету, нюанси подачі заявок та оцінки проектних пропозицій, особливості впровадження проектів розвитку, моніторинг та оцінку результатів проекту.

Головна увага приділяється саме методиці, яка дозволяє на основі власних ідей розробляти якісні, логічно побудовані проекти місцевого та регіонального розвитку. Під час тренінгу учасники дізнаються про теоретичні засади роботи над проектами, працюють з учбовими прикладами та вивчають принципи, які в подальшому застосовуватимуть для розробки власних проектів.

В якості результату тренінгу очікується зростання спроможності представників обласних державних адміністрацій та рад у сфері підготовки проектів розвитку власноруч або разом із партнерами, а в довгостроковій перспективі - загальне зростання якості проектів розвитку, які подаються регіональними та місцевими органами влади на українські та міжнародні конкурси та, відповідно, більш ефективне та цілеспрямоване використання бюджетних та донорських коштів.

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
Теги: