Джерело

to

У Трускавецькій лікарні відкриють центр малоінвазивної хірургії!

В рамках Програми «U-LEAD з Європою» на першому етапі відбору проектів державно-приватного партнерства було відібрано 6 пілотних міст. Претендентів було дуже багато, – як мінімум було розглянуто 30 проектів, тож відібрані міста, які мають перспективу впровадження цих проектів та які представили дуже цікаві ініціативи; зокрема місто Трускавець запропонувало створення центру малоінвазивної хірургії – це надзвичайно важливо для міста Трускавця, тому що такий центр вирішив би багато питань, які сприятимуть розвитку туризму, покращенню якості життя, зміцненню здоров'я.

Як відомо, у місті Трускавець є близько сімдесяти санаторіїв і пансіонатів, де під час лікування існує потреба вдаватися до хірургічних втручань, тому пацієнтам доводиться їхати в Київ, Львів, чи інші міста, тож створення центру малоінвазивної хірургії дасть можливість відпочивальникам у разі потреби пройти лікування протягом 1-3 днів, виписатися із стаціонару і повернутися до перебування у своїх пансіонатах чи санаторіях. Якщо такий центр буде створено – зросте зацікавленість відпочивальників до приїзду в місто Трускавець, вони навіть можуть планувати свої операції таким чином, щоб провести операцію, а потім пройти лікування в санаторії чи пансіонаті. З іншого боку створення центру дозволить отримувати якісні послуги малоінвазивного втручанням і мешканцям міста.

У Трускавецькій міській раді презентували техніко-економічне обгрунтування проекту створення центру малоінвазивної хірургії в Тростянецькій міській лікарні. Детальніше дивіться у сюжеті:

Джерело

to