Джерело

zh-ck

Ігрова форма зустрічі влади і бізнесу


WORLD CAFÉ: 6 столів і за кожним по 6 учасників, серед них бізнесмени та представники влади. Протягом 3 раундів учасники змінюватимуть своє місце, і наступне завдання будуть виконувати уже з іншою командою.
Нова форма спілкування впливає і на ефективність роботи. У такий спосіб вибудовується партнерство і руйнуються бар’єри, впевнені організатори. 
Ідеальної моделі для співпраці бізнесу і влади немає, вона народжується в процесі діалогу. Для цього варто підвищити і рівень взаєморозуміння між двома інституціями – підсумовує Матіас Моргнер.  

«Ні, не достатньо взаєморозуміння, не достатньо конструктивного діалогу, щоб обидві сторони розуміли, що працюють задля однієї мети, так, ваша роль така, наша ось така, але ж мета єдина» – сказав керівник проекту  Матіас Моргнер.

Командна робота, нова форма зустрічі, це лише початок співпраці, представники європейської програми впровадження державної регіональної політики, планують продовжувати навчання для бізнесу і влади задля збільшення  інвестицій, залучення міжнародного капіталу в економіку області

Джерело

zh-ck