Група радників провела обговорення підготовки проекту ДПП у місті Долина (Івано-Франківська обл.)

In Dolyna (Ivano-Frankivska oblast) RDPA organized consulting sessions to discuss preparation of PPP projects

У місті Долина відбулась нарада щодо впровадження пілотного проекту державно-приватного партнерства «Розширення кластерної мережі теплозабезпечення об’єктів бюджетної сфери м. Долини». У нараді взяли участь радник з питань планування та координації регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк та експерти Групи радників Програми «ULEAD з Європою» Тарас Бойчук та Артем Хорошун, які представили фінальну версію техніко-економічного обґрунтування проекту та його управлінських, правових, фінансових, технічних та інших аспектів. Мова йшла також про подальші кроки з підготовки проекту до реалізації: аналіз ефективності, структурування проекту, визначення фінансової моделі, підготовка та проведення конкурсу із залучення приватного партнера (інвестора).

Проект, що буде реалізований в місті Долина, є пілотним і може в майбутньому стати дуже корисним досвідом для понад 400 українських міст.

Учасниками заходу стали представники департаменту економічного розвитку Івано-Франківської ОДА, районної виконавчої влади, міської ради, відділу освіти, суб’єктів господарської, підприємницької діяльності та громадськості, члени проектної команди, керівники дошкільних навчальних закладів та шкіл міста.

Теги: