image
chmr2
02 November 2018

Експерти з питань залучення інвестицій Програми «U-LEAD з Європою» Душан Кулка та Василь Федюк представили міській раді міста Чортків експертний висновок та концептуальний дизайн створення і функціонування індустріального парку «Чортків-Захід».

image
teoda
30 October 2018

30 жовтня відбулась презентація нових інструментів для залучення інвестицій на Тернопільщину. Ключовою темою обговорення стало представлення пілотного проекту "Розвиток інституційної спроможності в залученні інвестицій на регіональному рівні: Тернопільська область", метою якого є створення умов для розвитку економіки області та залучення інвестицій.

image
intb
30 October 2018

Аграрний, харчовий, автомобільний і енергетичний сектори – є найпривабливішими у нашій області для залучення інвестицій. До цих висновків прийшли спеціалісти Групи радників Програми «U-LEAD з Європою».

image
4tv
30 October 2018

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» розробили інструментарій для залучення інвестицій у Тернопільську область. У якості пріоритетних галузей розглядаються аграрна та харчова промисловість, інформаційні технології, енергетика.

image
ukrinform
27 September 2018

Громади мають вкладати кошти у свій економічний розвиток, залучати малий та середній бізнес і стимулювати його створювати робочі місця, аби за рахунок податків обслуговувати потреби населення. Про це на п'ятому засіданні Робочої групи Комітету регіонів ЄС-Україна з питань децентралізації сказав керівник Групи радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк

image
to
20 September 2018

У Трускавецькій міській раді презентували техніко-економічне обгрунтування проекту створення центру малоінвазивної хірургії в Тростянецькій міській лікарні.

image
chmr2
25 July 2018

Аби допомогти місту Чортків залучити іноземних інвесторів шляхом створення індустріального парку у західній промисловій зоні («Green field»), до міста завітали експерти Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк та Душан Кулка, а також представники Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні.

image
tv7
23 July 2018

Про особливості фінансування проектів розвитку за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку розповів Юрій Третяк у програмі "Підсумки тижня". 

image
ukradio2
04 July 2018

Радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні  Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк розповів про про залучення інвестицій в об'єднані громади, можливості ОТГ щодо формування інвестиційного клімату та розбудови малого й середнього бізнесу.

image
ukrinform
21 June 2018

Участь у "дітній школі" беруть понад 150 представників з 20 областей - землевпорядники й архітектори ОТГ та райдерждміністрацій, голови об'єднаних територіальних громад, а також незалежні експерти.

image
chonline
16 June 2018

У рамках реалізації Проекту «Розвиток інституційної спроможності в залученні інвестицій на регіональному рівні: Тернопільська область» місто Чортків відвідали експерти Програми “U-LEAD з Європою” – Василь Федюк та Душан Кулка.

image
bf2
03 May 2018

Анатолій Ткачук про стратегію розвитку Баранівської ОТГ, нові напрямки для розвитку місцевої економіки і зайнятості, роль місцевого самоврядування, та Проект «Молодіжний кластер органічного розвитку Баранівської міської ОТГ».

 

image
lvivoda1
29 March 2018

Розвиток кооперативного руху, державна та регіональна підтримка агровиробників, реалізація програми U-LEAD – ключові теми семінару «Практики сільського розвитку: сімейні ферми, кооперація, дорадництво та ОТГ”, який відбувся 29-30 березня 2018 року і об’єднав представників агропромислової сфери.

image
logo-decentralization
28 March 2018

Допомогти обласній владі і громадам розвивати території, розробляти якісні стратегії, плани та проекти покликані Агенції регіонального розвитку – недержавні неприбуткові організації, які можуть бути створені у кожному регіоні.

image
ukradio
21 March 2018

Керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк  розповів на Українському радіо про Агенції регіонального розвитку та інституційне забезпечення реалізації державної регіональної політики

image
teoda
22 February 2018

«World Cafe» у Тернополі об’єднало: владу та бізнес, неурядові організації, наукові заклади, регіональне представництво «Ukraine Invest» в Західній Україні і Групу радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою»

image
espreso
18 February 2018

Про досвід реформ місцевого самоврядування в ефирі телеканалу Еспресо Микола Княжицький говорить з Анатолієм Ткачуком: ми отримали за 2,5 року результат, який європейцям не снився і за 10 років

image
logo-decentralization
12 January 2018

Керівник групи радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк про те, навіщо областям потрібні агенції регіонального розвитку.

image
hromadske-radio2
26 December 2017

Юрій Третяк, керівник групи радників з підтримки впровадження державної регіональної політики програми «U-LEAD з Європою» про те, якою має бути регіональна політика, яка допоможе зміцнити державу

image
zt
10 November 2017

В місті Житомирі за участю заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України та експертів Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» відбулася робоча зустріч з обговорення питань впровадження пілотних інфраструктурних проектів на умовах державно-приватного партнерства в місті Житомирі.