image
crisis
14 December 2018

Мета посібника – дати рекомендації щодо раціонального формування простору відповідно до потреб громади, враховуючи існуючі місцеві економічні та соціальні умови, зберігаючи екологічні, культурні та ландшафтні цінності.

image
ukrinform
14 December 2018

Об'єднані територіальні громади мають розробляти документацію з просторового планування для повноцінної реалізації стратегій свого розвитку, сприяння бізнесу та залученню інвестицій.

image
chmr2
02 November 2018

Експерти з питань залучення інвестицій Програми «U-LEAD з Європою» Душан Кулка та Василь Федюк представили міській раді міста Чортків експертний висновок та концептуальний дизайн створення і функціонування індустріального парку «Чортків-Захід».

image
teoda
30 October 2018

30 жовтня відбулась презентація нових інструментів для залучення інвестицій на Тернопільщину. Ключовою темою обговорення стало представлення пілотного проекту "Розвиток інституційної спроможності в залученні інвестицій на регіональному рівні: Тернопільська область", метою якого є створення умов для розвитку економіки області та залучення інвестицій.

image
intb
30 October 2018

Аграрний, харчовий, автомобільний і енергетичний сектори – є найпривабливішими у нашій області для залучення інвестицій. До цих висновків прийшли спеціалісти Групи радників Програми «U-LEAD з Європою».

image
4tv
30 October 2018

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» розробили інструментарій для залучення інвестицій у Тернопільську область. У якості пріоритетних галузей розглядаються аграрна та харчова промисловість, інформаційні технології, енергетика.

image
ukrinform
27 September 2018

Громади мають вкладати кошти у свій економічний розвиток, залучати малий та середній бізнес і стимулювати його створювати робочі місця, аби за рахунок податків обслуговувати потреби населення. Про це на п'ятому засіданні Робочої групи Комітету регіонів ЄС-Україна з питань децентралізації сказав керівник Групи радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк

image
to
20 September 2018

У Трускавецькій міській раді презентували техніко-економічне обгрунтування проекту створення центру малоінвазивної хірургії в Тростянецькій міській лікарні.

image
chmr2
25 July 2018

Аби допомогти місту Чортків залучити іноземних інвесторів шляхом створення індустріального парку у західній промисловій зоні («Green field»), до міста завітали експерти Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк та Душан Кулка, а також представники Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні.

image
tv7
23 July 2018

Про особливості фінансування проектів розвитку за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку розповів Юрій Третяк у програмі "Підсумки тижня". 

image
ukradio2
04 July 2018

Радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні  Програми «U-LEAD з Європою» Василь Федюк розповів про про залучення інвестицій в об'єднані громади, можливості ОТГ щодо формування інвестиційного клімату та розбудови малого й середнього бізнесу.

image
ukrinform
21 June 2018

Участь у "дітній школі" беруть понад 150 представників з 20 областей - землевпорядники й архітектори ОТГ та райдерждміністрацій, голови об'єднаних територіальних громад, а також незалежні експерти.

image
chonline
16 June 2018

У рамках реалізації Проекту «Розвиток інституційної спроможності в залученні інвестицій на регіональному рівні: Тернопільська область» місто Чортків відвідали експерти Програми “U-LEAD з Європою” – Василь Федюк та Душан Кулка.

image
bf2
03 May 2018

Анатолій Ткачук про стратегію розвитку Баранівської ОТГ, нові напрямки для розвитку місцевої економіки і зайнятості, роль місцевого самоврядування, та Проект «Молодіжний кластер органічного розвитку Баранівської міської ОТГ».

 

image
lvivoda1
29 March 2018

Розвиток кооперативного руху, державна та регіональна підтримка агровиробників, реалізація програми U-LEAD – ключові теми семінару «Практики сільського розвитку: сімейні ферми, кооперація, дорадництво та ОТГ”, який відбувся 29-30 березня 2018 року і об’єднав представників агропромислової сфери.

image
logo-decentralization
28 March 2018

Допомогти обласній владі і громадам розвивати території, розробляти якісні стратегії, плани та проекти покликані Агенції регіонального розвитку – недержавні неприбуткові організації, які можуть бути створені у кожному регіоні.

image
ukradio
21 March 2018

Керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк  розповів на Українському радіо про Агенції регіонального розвитку та інституційне забезпечення реалізації державної регіональної політики

image
teoda
22 February 2018

«World Cafe» у Тернополі об’єднало: владу та бізнес, неурядові організації, наукові заклади, регіональне представництво «Ukraine Invest» в Західній Україні і Групу радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою»

image
espreso
18 February 2018

Про досвід реформ місцевого самоврядування в ефирі телеканалу Еспресо Микола Княжицький говорить з Анатолієм Ткачуком: ми отримали за 2,5 року результат, який європейцям не снився і за 10 років

image
logo-decentralization
12 January 2018

Керівник групи радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк про те, навіщо областям потрібні агенції регіонального розвитку.