Третяк Юрій
Tretyak Yuri
Керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Technical Team Leader, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Ткачук Анатолій
Tkachuk Anatoliy
Радник із законодавчого забезпечення нової державної регіональної політики Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Regional Policy/Legal Advisor, Regional Development in Policy and Action, U-LEAD with Europe Programme, Director on Science and Development, Institute of Civil Society
Федюк Василь
Fedyuk Vasyl
Радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Regional Development Coordination and Planning Advisor, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Маттіас Моргнер
Matthias Morgner
Керівник з питань управління діяльністю Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Managerial Team Leader, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Максименко Сергій
Maksymenko Serhiy
Заступник керівника Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Deputy Technical Team Leader/Institutional Development Advisor, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Кашевський Василь
Радник з питань планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Русанов Генадій
Радник з питань розвитку спроможності Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Топоров В'ячеслав
Радник з розробки та впровадження проектів Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Project Cycle Management Advisor, Regional Development in Policy and Action, U-LEAD with Europe Programme
Лукашенко Наталія
Радник з питань моніторингу проектів регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Криштоп Тетяна
Kryshtop Tetyana
Радник з питань просторового планування розвитку територій Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», заступник директора ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»
Дудка Олександр
Радник з питань комунікацій та поінформованості у сфері регіональної політики Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Хосе Луїс Сервера
Радник з питань моніторингу регіональних показників Групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою»
Бойко Олена
Boyko Olena
Генеральний директор Директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Director general of the Directorate for Regional Development, Ministry of Regional Development, Construction and Housing
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31