Третяк Юрій
Tretyak Yuri
Керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Technical Team Leader, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Ткачук Анатолій
Tkachuk Anatoliy
Радник із законодавчого забезпечення нової державної регіональної політики Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Regional Policy/Legal Advisor, Regional Development in Policy and Action, U-LEAD with Europe Programme, Director on Science and Development, Institute of Civil Society
Федюк Василь
Fedyuk Vasyl
Радник з питань координації та планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Regional Development Coordination and Planning Advisor, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Маттіас Моргнер
Matthias Morgner
Керівник з питань управління діяльністю Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Managerial Team Leader, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Максименко Сергій
Maksymenko Serhiy
Заступник керівника Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Deputy Technical Team Leader/Institutional Development Advisor, Regional Development in Policy and Action. U-LEAD with Europe Programme
Кашевський Василь
Радник з питань планування регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Русанов Генадій
Радник з питань розвитку спроможності Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Топоров В'ячеслав
Радник з розробки та впровадження проектів Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Project Cycle Management Advisor, Regional Development in Policy and Action, U-LEAD with Europe Programme
Лукашенко Наталія
Радник з питань моніторингу проектів регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Криштоп Тетяна
Kryshtop Tetyana
Радник з питань просторового планування розвитку територій Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», заступник директора ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»
Дудка Олександр
Радник з питань комунікацій та поінформованості у сфері регіональної політики Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні. Програма «U-LEAD з Європою»
Хосе Луїс Сервера
Радник з питань моніторингу регіональних показників Групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою»
Бойко Олена
Boyko Olena
Генеральний директор Директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Director general of the Directorate for Regional Development, Ministry of Regional Development, Construction and Housing
Кучеренко Олена
Директор Департаменту з питань регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України