Презентація дослідження "Регіональні полюси зростання, як підхід до регіонального розвитку - приклад землі Бранденбург (Східна Німеччина)"

Presentation and discussion with national and regional stakeholders of the case study from Brandenburg (Germany) "The Regional Growth Poles"

14 травня 2019 року пан Франк Велтрінг, німецький експерт Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», провів презентацію результатів дослідження «Регіональні полюси зростання, як підхід до регіонального розвитку – приклад землі Бранденбург (Східна Німеччина)».

Згідно з концепцією полюсів зростання, прискорений розвиток економіки відбувається перш за все на певних територіях – так званих полюсах зростання, і лише потім поширюється на периферійні території. Саме цю модель стимулювання регіонального розвитку було реалізовано у східнонімецькій федеральній землі Бранденбург. При цьому процес визначення пріоритетів економічного розвитку відбувався не тільки на рівні урядових структур – «згори вниз», а й на основі ініціативної діяльності органів місцевого самоврядування – «знизу догори».

Дослідження є особливо актуальним для українських регіонів у контексті розроблення нових регіональних стратегій розвитку та планів їх реалізації. Про це свідчили запитання слухачів, які змогли побачити презентацію не тільки в місці її безпосереднього проведення – у «Будинку Децентралізації», а й взяли участь у презентації на своїх робочих місцях в регіонах – в режимі WebEx телеконференції.

Українською: Звіт (3 Мб), Презентація (1 Мб)

In English: Report (3 Мб), Presentation (1 Мб), Video (youtube)

 

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Теги: