Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» провела координаційну нараду з керівниками агенцій регіонального розвитку (АРР)

RDPA organised a coordination meeting with directors of Regional Development Agencies

15 лютого відбулась перша координаційна нарада директорів агенцій регіонального розвитку і Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», в якій взяли участь Генеральний директор Директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олена Бойко, а також представники Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку України та Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Під час координаційної наради були розглянуті як загальні питання ролі агенцій регіонального розвитку у реалізації державної регіональної політики, так і конкретні питання практичної організації діяльності агенцій: джерела фінансування, види послуг, канали маркетингових комунікацій, шляхи підвищення компетенції персоналу.

У координаційній нараді взяли участь представники агенцій регіонального розвитку Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Хмельницької, Чернівецької і Чернігівської областей, які розповіли про складнощі організаційного періоду, поточні досягнення і плани на майбутнє.

Наприкінці наради перед її учасниками виступили представники Офісу з просування експорту, на чолі з його директором Мар’яною Каганяк. У своїй презентації вони не лише розповіли про діяльність з промоції експорту, а й запропонували агенціям регіонального розвитку практичні форми співпраці.

Така ж пропозиція співпраці пролунала від заступника директора UkraineInvest Уляни Хром’як, яка представила діяльність Офісу із залучення та підтримки інвестицій.

На завершення наради учасники відзначили важливість проведеного заходу і визнали необхідність організації зустрічей директорів агенцій регіонального розвитку і Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» на регулярній основі.

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Теги: